4. kapitola – Noviny
Niall:
Boli sme spolu na
večeri v mojej obľúbenej reštaurácii. Bola úžasna. Rozpávali sme sa
o všetkom. Povedala mi o sebe, o svojom detstve a ja jej
tiež. Od prvej chvíle som vedel, že je tá pravá a musí byť moja. Po večeri
sme sa išli prejsť k London Eye. Celú cestu sme sa zhovárali a keď
sme dorazili, otočil som ju k sebe. Z ničoho nič som ucítil jej
sladké pery na tých mojich, pobozkala ma. Stále sa mi ospravedlňovala, ale
v podstate nemala začo. Keby som to nechcel tak by som prestal
a odtiahol sa, ale jááá.....ja ju proste milujem a chcem byť s ňou.
Povedal som jej, že ju ľúbim a ona povedala to iste. Bol som prekvapený,
ale som ten najšťasnejší človek na Zemi. No obávam sa toho, že zajtra toho budú
plne noviny aj keď nás „možno“ nikto nevidel.
Odprevadil som ju domov, rozlúčili sme sa, dal som jej pusu
a odišiel som. Keď som sa vrátil domov chalani už spali. Šiel som potichu
do izby, ľahol som is na posteľ a v tej sekunde som zaspal. Ráno ma
budil Liam.
„Niall, ty spachtoš,
vstávaj! Čo to má znamenať?“, strhol so mňa perinu a strčil mi do ruky
noviny.
„Uhm..“, pozrel
som sa na ne áá....do riti. Na titulke som bol ja a Jane ako sa pozkávame
pri London Eye.
„Liam, jáá...ja
vysvetlim vám to. Všetko.“
„Niall, sko to
chceš vysvetliť. Prečítal si si to vôbec?“
„Slávny spevák Niall Horan (19) so skupiny
One Direction bol včera večer prichytený s mladou neznámou slečnou na
večeri v luxusnej reštaurácií a potom v neskorších chodinách aj
pri London Eye ako sa pozkávajú. Kto je to šťastné dievča? Fanúšička alebo
vážna známosť? Je to pre mladého Horana iba jednorázovka alebo to s ňou
myslí vážne?“, zmel text pod fotkou.
Nemohol som tomu
uveriť ako môžu niečo také napísať, keď nevedia ako to celé je.
„Liam, ľúbim ju,
milujem. Od prvej chvíle čo som ju videl, zaľúbil som sa do nej. Nemôžem na ňu
prestať myslieť. Stále ju mám pred očami, sníva sa mi s ňou. Ona je tá
pravá, viem to. Aj ty si sa do Dan zaľúbil na prvý pohľad a ste spolu,
ľúbite sa.“
„Niall
jáá...fajn, ak ju ľúbiš, buď s ňou, ale nezabúdal poznáte sa len chvíľu,
ale ako chceš. Je to tvoj život. Vieš, že sme bratia a podržíme ťa
a budeme s tebou súhlasiť vo všetkom.“, potľapkal ma po pleci
a odišiel. Povedal som to aj ostatným chalanom a boli radi, že som si
konečne našiel to pravé dievča a som s ňou, aj keď to nie je ešte
oficialne a poznáme sa len chvíľku. No teraz musím rýchlo zistiť, ako to
Jane vzala. Určite už videla noviny. Zavolám jej.
Jane:
Čožééé?
Jednorázovka? Fakt to Niall berie takto? Ale, ale veď povedal, že ma ľúbi.
Včera pri London Eye, po tom mojom bozku. Ach, mohla som si myslieť, že chlapec
slávny ako on nebude chcieť byť s „rebelkou“ dievčaťom ako som ja. Bože som
taká hlúpa a naivna. Jane, Jane ty sa asi nikdy nepoučíš. Najpv sa bezhlavo
zaľúbiš v L.A. do Jacka a teraz do Nialla a ešte k tomu do
hviezdy. Prečo práve ja. Bože môj. A je to tu začala som plakať ako malé
decko. Ja som sa do ňho fakt zaľúbila. Viem, poznáme sa krátko, ale viem
o ňom skoro všetko aáá....on o mne tiež. Prečo sa to stalo? Prečo?
Ešte, že nikto nie je doma. Mama a otec sú v práci a Lucy..ani
neviem kde je. Asi už išla do školy. Naraňajkovala som sa a išla som
spať do postele, no v tom mi zazvonil mobil. Na displeli písalo „Niall :*“.
Mám alebo nemám mu to dnihnuť. Nakoniec som mu to dvihla.
„Áno“, povedala
som a potiahla som nosom, aby nebolo veľmi rozoznať, že plačem.
„Jane, zlatko.
Videla si už noviny že?“, opýtal sa ma smutným hlasom.
„Áno, videla
a cítim sa fakt hrozne, úplne na nič. Neviem, čo si mám o tom myslieť.“
„Prosím Jane,
never tomu, nič také som nepovedal a ani si to nemyslím. Nie je to pravda.
Jane, ver mi prosím.“
„Niall chcem ti
veriť,a le vieš možno majú pravdu. Poznáme sa len krátko. Niall ja neviem.“
„Jane, prosím!“,
rozplakal sa. Normálne sa rozplakal. On.
„Neplač, Niall
zlatko. Ľúbim ťa už som ti to povedala a dobre verím ti, ale bojím sa
toho, že tie kecy od novinárov neprestanú.“
„Prepáč, ale
vzalo ma to. Ja ťa neberiem ako žiadnu jednorázovku či ako to ty novinári
napísali, ja ťa beriem ako svoje dievča aj keď tak neoficialne, ľúbim ťa
a chcem byť stebou. Áno, viem poznáme sa len krátko, ale ľúbim, milujem ťa
Jane.“
„Ja vie, aj ja
teba Niall a vieš čo, prídi po mňa po škole a pôjdeme na moje
obľúbené miesto a tak sa v kľude porozpávame, čo povieš?“
„Som za.
A o koľkej vás mám vyzdvihnuť slečna Smith?“, zasmial sa. Konečne
úsmev. J
„Okolo jednej,
štvrť na dva, pán Horan. Budem vás čakať pane.“
„Výborne, slečna.
Ľúbim vás. Uvidíme sa po škole. Dovidenia.“
„Aj ja vás.
Dovidenia.“, poslala som mu pusu a zložila som. No nemiluj ho...









