pondelok 18. marca 2013

My „beautiful“ life


Úvod:

Volám sa Jane. Mám 16 rokov. Mám dlhé fialovo-modré vlasy. Som normálna, šialená baba, ktorá miluje život. Bývam v Londýne od 15 rokov. Presťahovali sme sa tam, pretože otec dostal skvelú ponuku na prácu a tak sa nedalo nič robiť. Musela som to aj s bratom prijať. Áno mám brata. Volá sa Thomas, ale všetci ho volajú Tom. Má 17 rokov. Moja mama sa volá Jesica a otec Simon. Mama má 39 rokov a otec tak isto, lenže je od mamy o niekoľko mesiacou mladši. Obaja s bratom chodievame na Morwell High School v centre mesta. Ja som druháčka a brat tretiak. Od nášho „domu“ no skôr vily ako domu je to len 15 minút. Lepšie som si priať nemohla. Moje dectvo som prežila v L.A. Bolo tam krásne, mala som tam kopu kamarátov aj priateľa Jacka. No keď som ho raz v bare uvidela s jednou štetkou zo školy hneď som sa s ním rozišla. Ublížil mi, ale bola som aj trochu rada, konečne možem naplno žiť bez toho chudáka. Mám aj najlepšiu kamarátku. Volá sa Lucy. Sme spolu už od mala. Naše mamy sa veľmi dobre poznajú a sú kamarátky. Mám ju strašne rada. No keď sa dozvedela, že odchádzam povedala že ide somnou a tak sa aj stalo. Býva s nami. Som šťastné, že je tu somnou. A skoro by som zabudla, má tiež 16 a miluje 1D. Ták toľko o mne a mojom doterajšom živote. Teraz začiná môj život s Londýne. Som zvedavá ako to zvládnem. 


                                                           
                                                                      Jane

                                         
                                                                       Lucy


Naš „dom“








4 komentáre:

  1. waú .. úžasné len tak ďalej dievča ... pls ďalšiu čásť som ako na ihlách :DDD

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. ďakujem :3 som rada, že to čítaš :) a prosím zdieľaj to aj na Fb alebo niekde, keď tak :) ďakujem :3

      Odstrániť
  2. Odpovede
    1. Thanx :) s tvojou podporov to zvládnem :P a dúfam, že to bude aj niekto čitať :3

      Odstrániť