pondelok 25. marca 2013

My „beautiful“ life


4. kapitola – Noviny

Niall:
Boli sme spolu na večeri v mojej obľúbenej reštaurácii. Bola úžasna. Rozpávali sme sa o všetkom. Povedala mi o sebe, o svojom detstve a ja jej tiež. Od prvej chvíle som vedel, že je tá pravá a musí byť moja. Po večeri sme sa išli prejsť k London Eye. Celú cestu sme sa zhovárali a keď sme dorazili, otočil som ju k sebe. Z ničoho nič som ucítil jej sladké pery na tých mojich, pobozkala ma. Stále sa mi ospravedlňovala, ale v podstate nemala začo. Keby som to nechcel tak by som prestal a odtiahol sa, ale jááá.....ja ju proste milujem a chcem byť s ňou. Povedal som jej, že ju ľúbim a ona povedala to iste. Bol som prekvapený, ale som ten najšťasnejší človek na Zemi. No obávam sa toho, že zajtra toho budú plne noviny aj keď nás „možno“ nikto nevidel.  Odprevadil som ju domov, rozlúčili sme sa, dal som jej pusu a odišiel som. Keď som sa vrátil domov chalani už spali. Šiel som potichu do izby, ľahol som is na posteľ a v tej sekunde som zaspal. Ráno ma budil Liam.
„Niall, ty spachtoš, vstávaj! Čo to má znamenať?“, strhol so mňa perinu a strčil mi do ruky noviny.
„Uhm..“, pozrel som sa na ne áá....do riti. Na titulke som bol ja a Jane ako sa pozkávame pri London Eye. 
„Liam, jáá...ja vysvetlim vám to. Všetko.“
„Niall, sko to chceš vysvetliť. Prečítal si si to vôbec?“
Slávny spevák Niall Horan (19) so skupiny One Direction bol včera večer prichytený s mladou neznámou slečnou na večeri v luxusnej reštaurácií a potom v neskorších chodinách aj pri London Eye ako sa pozkávajú. Kto je to šťastné dievča? Fanúšička alebo vážna známosť? Je to pre mladého Horana iba jednorázovka alebo to s ňou myslí vážne?“, zmel text pod fotkou.
Nemohol som tomu uveriť ako môžu niečo také napísať, keď nevedia ako to celé je.
„Liam, ľúbim ju, milujem. Od prvej chvíle čo som ju videl, zaľúbil som sa do nej. Nemôžem na ňu prestať myslieť. Stále ju mám pred očami, sníva sa mi s ňou. Ona je tá pravá, viem to. Aj ty si sa do Dan zaľúbil na prvý pohľad a ste spolu, ľúbite sa.“
„Niall jáá...fajn, ak ju ľúbiš, buď s ňou, ale nezabúdal poznáte sa len chvíľu, ale ako chceš. Je to tvoj život. Vieš, že sme bratia a podržíme ťa a budeme s tebou súhlasiť vo všetkom.“, potľapkal ma po pleci a odišiel. Povedal som to aj ostatným chalanom a boli radi, že som si konečne našiel to pravé dievča a som s ňou, aj keď to nie je ešte oficialne a poznáme sa len chvíľku. No teraz musím rýchlo zistiť, ako to Jane vzala. Určite už videla noviny. Zavolám jej.

Jane:
Čožééé? Jednorázovka? Fakt to Niall berie takto? Ale, ale veď povedal, že ma ľúbi. Včera pri London Eye, po tom mojom bozku. Ach, mohla som si myslieť, že chlapec slávny ako on nebude chcieť byť s „rebelkou“ dievčaťom ako som ja. Bože som taká hlúpa a naivna. Jane, Jane ty sa asi nikdy nepoučíš. Najpv sa bezhlavo zaľúbiš v L.A. do Jacka a teraz do Nialla a ešte k tomu do hviezdy. Prečo práve ja. Bože môj. A je to tu začala som plakať ako malé decko. Ja som sa do ňho fakt zaľúbila. Viem, poznáme sa krátko, ale viem o ňom skoro všetko aáá....on o mne tiež. Prečo sa to stalo? Prečo? Ešte, že nikto nie je doma. Mama a otec sú v práci a Lucy..ani neviem kde je. Asi už išla do školy. Naraňajkovala som sa a išla som spať do postele, no v tom mi zazvonil mobil. Na displeli písalo „Niall :*“. Mám alebo nemám mu to dnihnuť. Nakoniec som mu to dvihla.
„Áno“, povedala som a potiahla som nosom, aby nebolo veľmi rozoznať, že plačem.
„Jane, zlatko. Videla si už noviny že?“, opýtal sa ma smutným hlasom.
„Áno, videla a cítim sa fakt hrozne, úplne na nič. Neviem, čo si mám o tom myslieť.“
„Prosím Jane, never tomu, nič také som nepovedal a ani si to nemyslím. Nie je to pravda. Jane, ver mi prosím.“
„Niall chcem ti veriť,a le vieš možno majú pravdu. Poznáme sa len krátko. Niall ja neviem.“
„Jane, prosím!“, rozplakal sa. Normálne sa rozplakal. On.
„Neplač, Niall zlatko. Ľúbim ťa už som ti to povedala a dobre verím ti, ale bojím sa toho, že tie kecy od novinárov neprestanú.“
„Prepáč, ale vzalo ma to. Ja ťa neberiem ako žiadnu jednorázovku či ako to ty novinári napísali, ja ťa beriem ako svoje dievča aj keď tak neoficialne, ľúbim ťa a chcem byť stebou. Áno, viem poznáme sa len krátko, ale ľúbim, milujem ťa Jane.“
„Ja vie, aj ja teba Niall a vieš čo, prídi po mňa po škole a pôjdeme na moje obľúbené miesto a tak sa v kľude porozpávame, čo povieš?“
„Som za. A o koľkej vás mám vyzdvihnuť slečna Smith?“, zasmial sa. Konečne úsmev. J
„Okolo jednej, štvrť na dva, pán Horan. Budem vás čakať pane.“
„Výborne, slečna. Ľúbim vás. Uvidíme sa po škole. Dovidenia.“
„Aj ja vás. Dovidenia.“, poslala som mu pusu a zložila som. No nemiluj ho...


5 komentárov: