pondelok 18. marca 2013

My „beautiful“ life


1. kapitola – Koncert v škole

Je 7.00. zobudila som sa nato, že mi zvoní mobil ako šialený. Volala mi Stacy.
„Áno. Prečo ma budíš tak skoro?“
„Hééj skoro. Zlatíčko pozri sa koľko je hodín alebo ja ti po poviem je 7.15 a o 7.30 ideme do školy. Tak si vy dve pohnite o 15 minút pred vašim housom. Maj sa.“, povedala mi Stacy do telefónu a zložila.
Pozbierala som sa s postele a namierila si to do kúpelne. Umyla som sa, trochu nalíčila a obliekla som si (obr.). Rýchlo som šla zobudiť Lucy, na ktorú som úplne zabudla.
„Lucy, zlatko vstávaj. O 15 minút je tu Stacy. Pohni sa!“
„Uhm.“, zamrmlala.
„Lucia Anabella Mayi okamžite sa postav s tej poslete, lebo za seba neručím!“, prikázala som jej a stiahla s nej perinu.
„Idem, idem“, zamrčala a spadla s postele.
„Au“, pomyslela som si.
Ja som zbehla zatiaľ pripraviť raňajky a kávu. O 5 minút už bola Lucy hotová, najedli sme sa a vyrazili. So Stacy sme sa stretli hneď pred bránkou.
„Ahojte baby“, pozdravila nám.
„Ahoj Cici. Ako sa máš?“, opýtala som sa jej.
„Úplne super. Mám pre vás skvelú správu, no alebo aspoň pre Lucy. Ale na začiatok. Baby vyzerate skvele.
„Aj ty bejby“, povedala Lucy a žmukla na Stacy.
Všetky sme sa začali smiať. Bože sme šialené. Ale máme sa rady. O niekoľko minút sme boli pred školou. Všetci žiaci boli natlačení v nešej mini telocvični. Bolo to čudné. Nikdy sa to nestávalo. No dnes asi vynimočne. Vošli sme dnu a všetky dievčata vrieskali ako nepričetne.
„Sú tu oni. 1D. Sú tu 1D. Áááááááááááá ja ich milujem, bože zbláznim sa!“, kričala mi pri uchu jedna s tých diečat.
„Táák baby, toto som vám chcela povedať. To bola ta skvelá správa. Do školy prišli ony. 1D. budú tu s nami celý týždeň.“
„Ááááááááááááááá“, začala jačať Lucy ako šialena. Ježiši ti dievča má 16 alebo 5?
„Bože som šťastná ako blcha. Neverím, že sú fakt tu“, pokračovala.
Hneď ako to dopovedala vystúpil na pódium náš riaditeľ a povedal: „Žiaci ako ste si už iste všimli a dopočuli sa v našej škole sú One Direction. Budú tu s nami celý týždeň tak užite si ich aj tento menší koncert. Prosím privitajte One Direction.
„Áááááááááá bože“, začali jačať všetky dievčata a Lucy so Stacy tiež. Nechápem ich.
Sadla som si úplne dozadu, pretože iba tam bolo voľné miesto, kedže všetky baby boli natlačené na sebe vpredu. Tie dve ma nechali samu. Úplne samu. Tss to su kamarátky, nech si idú. Ja ich vôbec nepoznám a s rozprávania toho veľa nezistím. No ten blondiak nie je najhorši. Hhh. Začali spievať. Božéé. Nuda. Dala som si slúchadka a kapučnu. Zavrela som oči a pomorila som snou a myšlienok. Niečo ma nútilo zodvihnuť hlavu a pozrieť sa na nich, no hlavne na toho blondiaka. Bol fakt pekný. On, on, on sa na mňa pozeral a keď videl, že na ňho pozerám aj ja usmial sa. Normalne sa usmial. Božééé ten úsmev. :* Preboha Jane preber sa. Postavila som sa a hneď sa skončila ja pesnička čo spievali. Dali si pauzu. Chcela som odísť, keď ma niekto chytil za ruku. Otočila som sa a....
Jane's outfits


Stacy


3 komentáre:

  1. waú toto my nerob.... úžasné riadny napinák :D

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Padaj ,bež a napis dalsiu :Dmusia!! :C :3

    OdpovedaťOdstrániť
  3. ďakujem baby som rada že to čitate :) a idem vám pridať ďalšiu :)

    OdpovedaťOdstrániť