1. kapitola – Koncert v škole
Je 7.00. zobudila
som sa nato, že mi zvoní mobil ako šialený. Volala mi Stacy.
„Áno. Prečo ma
budíš tak skoro?“
„Hééj skoro. Zlatíčko pozri sa koľko je hodín alebo ja ti po poviem je 7.15 a o 7.30 ideme do školy. Tak si vy dve pohnite o 15 minút pred vašim housom. Maj sa.“, povedala mi Stacy do telefónu a zložila.
Pozbierala som sa s postele a namierila si to do kúpelne. Umyla som sa, trochu nalíčila a obliekla som si (obr.). Rýchlo som šla zobudiť Lucy, na ktorú som úplne zabudla.
„Hééj skoro. Zlatíčko pozri sa koľko je hodín alebo ja ti po poviem je 7.15 a o 7.30 ideme do školy. Tak si vy dve pohnite o 15 minút pred vašim housom. Maj sa.“, povedala mi Stacy do telefónu a zložila.
Pozbierala som sa s postele a namierila si to do kúpelne. Umyla som sa, trochu nalíčila a obliekla som si (obr.). Rýchlo som šla zobudiť Lucy, na ktorú som úplne zabudla.
„Lucy, zlatko
vstávaj. O 15 minút je tu Stacy. Pohni sa!“
„Uhm.“, zamrmlala.
„Lucia Anabella
Mayi okamžite sa postav s tej poslete, lebo za seba neručím!“, prikázala
som jej a stiahla s nej perinu.
„Idem, idem“, zamrčala
a spadla s postele.
„Au“, pomyslela
som si.
Ja som zbehla
zatiaľ pripraviť raňajky a kávu. O 5 minút už bola Lucy hotová,
najedli sme sa a vyrazili. So Stacy sme sa stretli hneď pred bránkou.
„Ahojte baby“,
pozdravila nám.
„Ahoj Cici. Ako
sa máš?“, opýtala som sa jej.
„Úplne super. Mám
pre vás skvelú správu, no alebo aspoň pre Lucy. Ale na začiatok. Baby vyzerate
skvele.
„Aj ty bejby“,
povedala Lucy a žmukla na Stacy.
Všetky sme sa
začali smiať. Bože sme šialené. Ale máme sa rady. O niekoľko minút sme
boli pred školou. Všetci žiaci boli natlačení v nešej mini telocvični.
Bolo to čudné. Nikdy sa to nestávalo. No dnes asi vynimočne. Vošli sme dnu
a všetky dievčata vrieskali ako nepričetne.
„Sú tu oni. 1D.
Sú tu 1D. Áááááááááááá ja ich milujem, bože zbláznim sa!“, kričala mi pri uchu
jedna s tých diečat.
„Táák baby, toto
som vám chcela povedať. To bola ta skvelá správa. Do školy prišli ony. 1D. budú
tu s nami celý týždeň.“
„Ááááááááááááááá“,
začala jačať Lucy ako šialena. Ježiši ti dievča má 16 alebo 5?
„Bože som šťastná
ako blcha. Neverím, že sú fakt tu“, pokračovala.
Hneď ako to
dopovedala vystúpil na pódium náš riaditeľ a povedal: „Žiaci ako ste si už
iste všimli a dopočuli sa v našej škole sú One Direction. Budú tu
s nami celý týždeň tak užite si ich aj tento menší koncert. Prosím
privitajte One Direction.
„Áááááááááá
bože“, začali jačať všetky dievčata a Lucy so Stacy tiež. Nechápem ich.
Sadla som si
úplne dozadu, pretože iba tam bolo voľné miesto, kedže všetky baby boli
natlačené na sebe vpredu. Tie dve ma nechali samu. Úplne samu. Tss to su
kamarátky, nech si idú. Ja ich vôbec nepoznám a s rozprávania toho
veľa nezistím. No ten blondiak nie je najhorši. Hhh. Začali spievať. Božéé.
Nuda. Dala som si slúchadka a kapučnu. Zavrela som oči a pomorila som
snou a myšlienok. Niečo ma nútilo zodvihnuť hlavu a pozrieť sa na nich,
no hlavne na toho blondiaka. Bol fakt pekný. On, on, on sa na mňa pozeral
a keď videl, že na ňho pozerám aj ja usmial sa. Normalne sa usmial. Božééé
ten úsmev. :* Preboha Jane preber sa. Postavila som sa a hneď sa skončila
ja pesnička čo spievali. Dali si pauzu. Chcela som odísť, keď ma niekto chytil
za ruku. Otočila som sa a....
Jane's outfits
Stacy


waú toto my nerob.... úžasné riadny napinák :D
OdpovedaťOdstrániťPadaj ,bež a napis dalsiu :Dmusia!! :C :3
OdpovedaťOdstrániťďakujem baby som rada že to čitate :) a idem vám pridať ďalšiu :)
OdpovedaťOdstrániť